TeeN-ZonE !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Until The End Of The World / До края на света (1991)

Go down

Until The End Of The World / До края на света (1991) Empty Until The End Of The World / До края на света (1991)

Писане  Гост 29th Юли 2008, 12:45 pm

Until The End Of The World / До края на света (1991) Until%20The%20End%20Of%20The%20World

## Режисьор : Вим Вендерс

## В ролите : Солвейг Домартин, Уилям Хърт, Сам Нийл, Пиетро Фалконе, Макс фон Сюдов

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : Германия, Франция, Австралия

## Година : 1991

## Времетраене : 189 минути

## Резюме : Почитателите на научната фантастика ще се зарадват, както и тези на криминалните мистерии. Вим Вендерс отново отправя своя особен кинематографичен поглед и премахва границите между жанровете. Този епически киберпънк ноар е заснет в повече от 9 държави. Историята разказва как французойката Клер (Солвейг Домартин) с голяма открадната сума пари качва загадъчният стопаджия Сам (Уилям Хърт), който е преследван от ЦРУ и я обира, а тя започва да го преследва. Целта на пътуването на Сам е да намери средства за разработката на технология, която ще позволи на сляпата му майка да вижда с помощта на устройство, записващо сънищата и погледа на човек. Филмът се преплита с постапокалиптични визии за бъдещето на Земята.

## Субтитри : Във филма се говори на английски, има няколко момента в които актьорите говорят на немски и точно за тези моменти има английски субтитри!

Until The End Of The World / До края на света (1991) UntilTheEndOfTheWorld1

Until The End Of The World / До края на света (1991) UntilTheEndOfTheWorld3

Сайт - http://zamunda.net/details.php?id=134975

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите